Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Fotokarta
Fotokarta
Wyszukiwarka elasticsearch
szukaj
Zaawansowane
Znajdź ...
Wszystkie te słowa
Dokładnie te słowa
Żadne z tych słów
Przeszukaj
W bazie zdjęć
W dowolnym miejscu strony
Szukaj
Fixed-menu
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Fotokarta
Fotokarta
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Zobacz nas w social media
Słowa kluczowe
Wyniki wyszukiwania tagu:
moda
Znalezionych wyników:
3528
Przed 1938, Polska. Bracia Karol (z lewej) i Jan Bernasińscy. Fot. NN, zbiory Joanny i Jacka Bernasińskich, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
Ok.1937, Białystok, Polska. Wisława z domu Darłak i Karol Bernasińscy, rodzice Jacka Bernasińskiego. Fot. NN, zbiory Joanny i Jacka Bernasińskich, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
Lata 30., Klęczany, Polska. 1. z lewej Wisława Darłak (matka Jacka Bernasińskiego), w gospodarstwie rodziny Bernasińskich. Fot. NN, zbiory Joanny i Jacka Bernasińskich, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
29.06.1968, Hammersmith, Londyn, Anglia, Wielka Brytania. Fotografia rodzinna po uroczystości ślubnej Jacka i Joanny Bernasińskich, przed kościołem św. Andrzeja Boboli. Po prawej Wojciech Giertych (z ciupagą), obok młodej pary po prawej państwo Bernasińscy oraz matka panny młodej Władysława Laskiewicz z córką Bożeną. Fot. NN, zbiory Joanny i Jacka Bernasińskich, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
1922, Lwów, Polska. Dziadkowie i matka Jacka Bernasińskiego - Wisława Darłak. Fot. NN, zbiory Joanny i Jacka Bernasińskich, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
Ok.1948, Anglia, Wielka Brytania. Karol Bernasiński z żoną Wisławą z domu Darłak i synem Jackiem. Fot. NN, zbiory Joanny i Jacka Bernasińskich, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
1916, woj. poznańskie. Kazimiera Stachowska, babka Andrzeja Boruckiego. Fot. NN, zbiory Andrzeja Boruckiego, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
Lata 20., Pobiedziska, Polska. Kazimiera i Czesław Boruccy z synem Wiktorem i córką Heleną (na kolanach matki). Fot. NN, zbiory Andrzeja Boruckiego, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
1919, Święciany, woj. wileńskie, Polska. Dziadkowie Andrzeja Boruckiego Ludwik i Anna Rozalia Szwaglis, z domu Łukasiewicz, wraz z matką i synem Franciszkiem. Fot. NN, zbiory Andrzeja Boruckiego, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
Ok.1906, Poznań, Prowincja Poznańska, Cesarstwo Niemieckie. Bracia Boruccy: Czesław, Józefat, Wiktor. Fot. Alois Sikorski, zbiory Andrzeja Boruckiego, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
Czerwiec 1965, Zielona Góra, Polska. Uczestnicy I Festiwalu Piosenki Radzieckiej w czasie próby w kuluarach. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Kwiecień 1968, Inowrocław, Polska. Ulica Królowej Jadwigi. Fotografia wykonana w czasie eliminacji do IV Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Kwiecień 1968, Inowrocław, Polska. Uczestniczki eliminacji do IV Festiwalu Piosenki Radzieckiej przy samochodzie Wołga. W tle budynek Teatru Miejskiego i Muzeum im. Jana Kasprowicza. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Kwiecień 1968, Inowrocław, Polska. Żeński zespół wokalny na scenie w czasie eliminacji do IV Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Kwiecień 1968, Inowrocław, Polska. Poprawianie makijażu. Grupa uczestniczek eliminacji do IV Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Kwiecień 1969, Inowrocław, Polska. Uczestniczki eliminacji do V Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Z prawej prawdopodobnie Zdzisława Sośnicka. W tle plakat reklamujący festiwal. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Czerwiec 1969, Zielona Góra, Polska. Uczestnicy V Festiwalu Piosenki Radzieckiej na ulicy Stefana Żeromskiego przed kawiarnią Paloma. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Czerwiec 1969, Zielona Góra, Polska. Uczestnicy V Festiwalu Piosenki Radzieckiej na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i ulicy Stefana Żeromskiego. W tle plakat reklamujący Festiwal. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Czerwiec 1969, Zielona Góra, Polska. Uczestnicy V Festiwalu Piosenki Radzieckiej na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i ulicy Stefana Żeromskiego. W tle plakat reklamujący Festiwal i plakaty dotyczące V Zjazdu PZPR. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Czerwiec 1969, Zielona Góra, Polska. Uczestnicy V Festiwalu Piosenki Radzieckiej na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i ulicy Stefana Żeromskiego. W tle plakat reklamujący Festiwal. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Czerwiec 1969, Zielona Góra, Polska. Uczestnicy V Festiwalu Piosenki Radzieckiej na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i ulicy Stefana Żeromskiego. Widok w kierunku południowym. Z lewej widoczny fragment samochodu milicyjnego marki "Warszawa". Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Listopad 1970, prawdopodobnie Kozienice, Polska. Kobieta przy plakacie reklamującym VIII Konkurs Piosenki Radzieckiej. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Listopad 1970, Warszawa, Polska. Sala Kongresowa w Pałacu Kultury i Nauki. Przygotowania jednej z laureatek VI Festiwalu Piosenki Radzieckiej do występu w koncercie z okazji 53. rocznicy Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Czerwiec 1971, Zielona Góra, Polska. Konferansjerzy: Krystyna Loska i Wacław Przybylski w czasie koncertu w ramach VII Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Fot. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
Czerwiec 1971, Zielona Góra, Polska. Młodzież na ulicy Stefana Żeromskiego. For. Romuald Broniarek, zbiory Ośrodka KARTA.
1
Poprzednia strona
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Następna strona
142
Przekaż zbiory
Z innych archiwów
Nasze zbiory
Nowości w zbiorach
Facebook - dolne menu
Instagram - dolne menu
Twitter-dolne menu
Youtube - dolne kafelki
Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.
Dowiedz się więcej