Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Fotokarta
Fotokarta
Wyszukiwarka elasticsearch
szukaj
Zaawansowane
Znajdź ...
Wszystkie te słowa
Dokładnie te słowa
Żadne z tych słów
Przeszukaj
W bazie zdjęć
W dowolnym miejscu strony
Szukaj
Fixed-menu
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Fotokarta
Fotokarta
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Zobacz nas w social media
Słowa kluczowe
Wyniki wyszukiwania tagu:
dziecko
Znalezionych wyników:
6290
1878, Okno, woj. tarnopolskie, Polska. Panna Maria Leszczyńska. Fot. NN, zbiory Marii Wielowieyskiej Petrikorich, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie
Grudzień 1912, Lwów. Anna Amelia Cieńska (1907-2003), późniejsza matka Marii Wielowieyskiej. Fot. NN, zbiory Marii Wielowieyskiej Petrikorich, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie
1911, Pieniaki, woj. tarnopolskie, Polska. Ludomir w pokoju tatusia. Fot. NN, zbiory Marii Wielowieyskiej Petrikorich, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie
II poł. XIX w., Nieśwież, zabór rosyjski. Portret braci - Kazimierza (Kazia) i Witolda (Witka) Mikuciów wykonany w atelier fotograficznym "Sz. Kapłun" w Nieświeżu. Fot. NN, zbiory Ośrodka KARTA, przekazała Danuta Tyszyńska-Kownacka.
1994, Waszyngton, USA. Marek Walicki (w środku) – kierownik Sekcji Polskiej Głosu Ameryki- na pożegnalnym spotkaniu (przed odejściem na emeryturę) z pracownikami Głosu Ameryki i ich rodzinami. Roma Starczewska-Murray (obok Marka Walickiego z lewej) - szefowa produkcji Sekcji Polskiej Głosu Ameryki Fot. NN, kolekcja Marka Walickiego, zbiory Ośrodka KARTA
Około 1960, Kilometro 8, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Daniel i Susana Zacharkowie w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Fot. NN, zbiory Adeli Kozlowski i Eugeniusza Zacharko, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Około 1960, Kilometro 8, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Daniel i Susana Zacharkowie w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Fot. NN, zbiory Adeli Kozlowski i Eugeniusza Zacharko, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 30., Kilometro 8, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Adela Kozłowski na meczu piłki nożnej. Fot. NN, zbiory Adeli Kozlowski i Eugeniusza Zacharko, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 40., Pampa, Argentyna. Rodzina Kozłowskich. Stefan Kozłowski (w środku). Fot. NN, zbiory Adeli Kozlowski i Eugeniusza Zacharko, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 30., Buenos Aires, Argentyna. Adela Kozłowski w atelier fotograficznym. Fot. NN, zbiory Adeli Kozlowski i Eugeniusza Zacharko, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
11.11.1951, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Święto Niepodległości w Domu Polskim. Siostra Ireny Milek (trzecia od lewej w marynarce), Zofia Socha (druga z prawej). Fot. NN, zbiory Ireny Milek, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1919, Polska. Janina Koprowski z francuskim żołnierzem. Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
8.12.1955, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Pierwsza Komunia Święta Enrique Koprowskiego. Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1944 lub 1945, Argentyna. Janina Koprowski (w środku), Eugenia Leniek (pierwsza z prawej) i Zofia Leniek. Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Brak daty, brak miejsca. Dzieci w atelier fotograficznym. Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 30., Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Dzieci. Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1959, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Jan Józef Koprowski (za kierownicą), Luiz Majcher (na masce samochodu). Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
23.01.1938, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Spotkanie towarzyskie. Marianna Koprowska (druga z prawej) - babcia Enrique Koprowskiego. Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 30., Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Wanda Koprowski (z lewej) i jej mąż Pedro Majcher, Eugenia Koprowski (pierwsza z lewej) i Janina Koprowski (druga z lewej). Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Przed 1920, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Marianna Koprowski (druga z lewej), Stefan Koprowski (drugi z prawej) z dziećmi: Janiną, (w środku), Eugenią i Wandą. Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Ok. 1945, Comodoro Rivadavia, Argentyna. Roberto Szymanski w polskim stroju ludowym. Fot. NN, zbiory Roberto Carlosa Szymanskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie
1930, Wilno, Rosja. Krystyna Burhardt (z lewej) z siostrą Haluszką Burhardt (z prawej). Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
20.04.1912, Warszawa, Królestwo Polskie. Irena Gąska z ojcem Fajbusiem Gąską w atelier fotograficznym. Fot. Stanisław Drzewiński (ul. Marszałkowska w Warszawie), zbiory Reginy Gaski, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Około 1913, Warszawa, Królestwo Polskie. Irena Gąska z kuzynem w atelier fotograficznym. Fot. NN, zbiory Reginy Gaski, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
30.05.1926, Gostynin, Polska. Goldberg - Krewni rodziny Gąska. Fot. NN, zbiory Reginy Gaski, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1
Poprzednia strona
213
214
215
216
217
218
219
220
221
Następna strona
252
Przekaż zbiory
Z innych archiwów
Nasze zbiory
Nowości w zbiorach
Facebook - dolne menu
Instagram - dolne menu
Twitter-dolne menu
Youtube - dolne kafelki
Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.
Dowiedz się więcej