Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Fotokarta
Fotokarta
Wyszukiwarka elasticsearch
szukaj
Zaawansowane
Znajdź ...
Wszystkie te słowa
Dokładnie te słowa
Żadne z tych słów
Przeszukaj
W bazie zdjęć
W dowolnym miejscu strony
Szukaj
Fixed-menu
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Fotokarta
Fotokarta
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Zobacz nas w social media
Słowa kluczowe
Wyniki wyszukiwania tagu:
duchowieństwo
Znalezionych wyników:
1593
przed 1914, brak miejsca Uczniowie szkoły wraz z gronem pedagogicznym. Fot. NN, zbiory Ośrodka KARTA, Pogotowie Archiwalne [PAF_050], udostępnił Krzysztof Drozdowski
Lata 90., Białoruś. Dwóch mężczyzn przed kościołem. 1. z lewej ksiądz. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Tatiana Malinowska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
1966, Wilno, Litewska SRR, ZSRR. Ksiądz Leon Ławkiewicz, który mieszkał w domu Władysławy Zasztoft (z d. Hryniewicz). Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Władysława Zasztoft w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0350).
Przed 1939, brak miejsca. Grupa młodzieży z księdzem. Fotografia z rodzinnego archiwum Anny Hryńczuk z domu Guły. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Anna Hryńczuk w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0834).
Przed 1939, brak miejsca. Portret dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Teresa Żuromska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_2416).
Listopad 1956, Workuta, Komi ASRR, ZSRR. Ślub zesłańców, Czesławy (z domu Hnatów) i Eugeniusza Cydzików. Na zdjęciu ksiądz Józef Kuczyński. Fot. NN, udostępnił Eugeniusz Cydzik w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
Lata 90., Białoruś. Grupa osób w towarzystwie księdza. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Tatiana Malinowska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
4.08.1956, Szarkowszczyzna, Białoruska SRR, ZSRR. Ksiądz Kazimierz Radziszewski (1904-1978) w kościele św. Trójcy. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, projekt "KARTA z Polakami na Wschodzie".
Lata 60., Pińsk, Białoruska SRR, ZSRR. Siostry zakonne: Ryta (z prawej) i Anzelma. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Ludwika Pawlak w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0913).
Lata 90., Pińsk, Białoruś. Siostra zakonna Ryta (Ludwika Pawlak). Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Ludwika Pawlak w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0913).
Lata 90. Białoruś. Wizyta biskupa w kościele. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Tatiana Malinowska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
2.07.1927, Wilno, Polska. Koronacja obrazu Matki Bożej Ostrobramskiej. Zdjęcie zostało wykonane podczas uroczystej procesji ulicami miasta, która odbyła się przed koronacją. Diakoni niosą obraz, wokół nich idą przedstawiciele korporacji studenckich, z przodu biskupi i arcybiskupi. 1. z lewej: Adam Stefan Sapieha (1867-1951), arcybiskup metropolita krakowski i 3. z lewej Romuald Jałbrzykowski (1876-1955), arcybiskup wileński. Fot.NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Anna Bogowicz w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1399).
Listopad 1956, Workuta, Komi ASRR, ZSRR. Ślub Czesławy (z domu Hnatów) i Eugeniusza Cydzików. Na zdjęciu: Czesława Cydzik, ksiądz Józef Kuczyński, Eugeniusz Cydzik. Fot. NN, udostępnił Eugeniusz Cydzik w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
Brak daty, Gruszewka k/Narowli, Białoruska SRR, ZSRR. Msza święta w plenerze. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Tatiana Malinowska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
12.06.1988, Postawy, Białoruska SRR, ZSRR. Msza święta w odzyskanym od władz sowieckich kościele. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Wacław Stańczyk w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1358).
4.08.1956, Szarkowszczyzna, Białoruska SRR, ZSRR. Ksiądz Kazimierz Radziszewski (1904-1978) w kościele św. Trójcy. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, projekt "KARTA z Polakami na Wschodzie".
4.08.1956, Szarkowszczyzna, Białoruska SRR, ZSRR. Ksiądz Kazimierz Radziszewski (1904-1978) w kościele św. Trójcy. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, projekt "KARTA z Polakami na Wschodzie".
Lata 20. 30., Pińsk, woj. poleskie, Polska. Pałac biskupi. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Ludwika Pawlak w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0913).
Lata 2000, Białoruś. Maria i Leonard Mikucy w towarzystwie księdza. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnili Maria i Leonard Mikuccy w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatury nagrań - AHM_PnW_1296, AHM_PnW_1760).
Listopad 1956, Workuta, Komi ASRR, ZSRR. Ślub zesłańców, Czesławy (z domu Hnatów) i Eugeniusza Cydzików. Na zdjęciu: Czesława Cydzik, Eugeniusz Cydzik. Fot. NN, udostępnił Eugeniusz Cydzik w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
Lata 90., Białoruś. Grupa osób przy budowie kościoła. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Tatiana Malinowska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
Lata 50./60., Szarkowszczyzna, Białoruska SRR, ZSRR. Trzech księży przed Kościołem Podwyższenia Krzyża Świętego (Nie istnieje). W środku ks. Kazimierz Radziszewski. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
Lata 20./30., Holszany, woj. wileńskie, Polska. Siostry zakonne i księża. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Ludwika Pawlak w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0913).
Lata 90., Białoruś. Portret księdza. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Tatiana Malinowska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
Listopad 1956, Workuta, Komi ASRR, ZSRR. Ślub zesłańców, Czesławy (z domu Hnatów) i Eugeniusza Cydzików. Na zdjęciu: ksiądz Józef Kuczyński, Eugeniusz Cydzik. Fot. NN, udostępnił Eugeniusz Cydzik w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
1
Poprzednia strona
24
25
26
27
28
29
30
31
32
Następna strona
64
Przekaż zbiory
Z innych archiwów
Nasze zbiory
Nowości w zbiorach
Facebook - dolne menu
Instagram - dolne menu
Twitter-dolne menu
Youtube - dolne kafelki
Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.
Dowiedz się więcej